Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:609611
Tento rok:57817
Měsíc:1444
Včera:261
Dnes:59
Online:2
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Software recenze

Hyper-V na operačním systému Windows 8 Pro a Enterprise - základní informace a jak instalovat Hyper-V

Hyper-V bylo součástí operačních systémů Windows určených pro servery. S příchodem Windows 8 Pro a Windows 8 Enteprise se situace změnila a Hyper-V můžete najít i zde.Hyper-V je prostředí určené pro provoz a správu virtuálních operačních systémů. Můžete vytvářet nové virtuální počítače a přiřazovat jim fyzické nebo virtuální pevné disky. Hyper-V tak nahrazuje starší virtualizační systémy jako je např. Virtual PC nebo VirtualBox a je přímou konkurencí VMWare. Nahrazení starších windows virtualizačních softwarů proběhlo z toho důvodu, že na starších virtuálech nešlo virtualizovat 64bitové operační systémy.
kliknout a zobrazit celý článek.....
19.06.2013,06:28Jak prohledat a najít obsah souboru ve Windows 7?

Včera se mi přihodila taková podivná věc. V jednom textovém souboru jsem měl poznámku ohledně nákupu nábytku a za nic na světě jsem si nemohl vzpomenout, ve kterém souboru tato poznámka je uvedena. Věděl jsem jen jméno disku. Někde tam to musí být. Co teď?

Kdyby to bylo ve Windows 98, tak kliknu pravým tlačítkem myši na označení disku nebo adresáře a vyberu kouzelné slůvko HLEDAT podobně jako tady na tomto obrázku:
kliknout a zobrazit celý článek.....
31.05.2013,06:44


Vypálení ISO obrazu CD/DVD ve Windows 7 je snadné

Proč si kupovat drahé NERO, nebo si ho nedejbože nelegálně stahovat, když dnešní operační systém Windows 7 nabízí naprosto v pohodě vypalování dat na CD/DVD. Dokonce umí vypálit také ISO obraz.

V tomto článku si uvedeme postup, jak vypálit iso obraz v operačním systému Microsoft Windows 7.
kliknout a zobrazit celý článek.....
26.05.2013,07:55


Windows 2008 Pro - recenze a návod na instalaci

Windows 2008. Nový operační systém od firmy Microsoft. Nástupce Windows 7.Na první pohled je nový operační systém zásadně odlišný od svého předchůdce. Zmizelo klasické tlačítko START a nastupuje menu START, které překrývá celou obrazovku. K dispozici jsou boční transparentní nabídky s lupou a jinými vychytávkami. Systém obsahuje integrované ''applety'', kterými umí zobrazit počasí, přesný čas, zpravodajské informace a další vybrané datové toky.
kliknout a zobrazit celý článek.....
24.05.2013,06:35


Microsoft Exchange 2010 = problém, ze kterého není úniku

Tento článek vyjadřuje můj názor. Microsoft Exchange byl pro mě dlouho pouze nedostupným pojmem. Málokterá z malých firem, ve které jsem působil, si ho mohla cenově dovolit, nebo se mu naopak zaměstnanci, zejména linuxáci bránili, seč mohli. Proč? Ze strany Microsoftu srší jen samé superlativy, protože díky nejnovější verzi systému Exchange může firma dosáhnout lepších výsledků a zároveň mít pod kontrolou náklady na nasazení, správu a dodržování předpisů. Systém Exchange nabízí nejširší paletu možností nasazení, integrované funkce ochrany před únikem informací a pokročilé funkce pro zajištění dodržování předpisů, které dohromady tvoří nejlepší řešení pro zasílání zpráv a spolupráci dostupné na trhu. Už jste pochopili? No prostě Microsoft Exchange musí být paráda.
kliknout a zobrazit celý článek.....
21.05.2013,06:33


Microsoft Windows 7 = jsem zklamaný? ANO!

Patřím mezi ohroženou menšinu počítačových uživatelů v ČR, kteří si operační systém kupují. A chci za své peníze vidět odpovídající výkon a kvalitu. Něco chtít a něco mít je velký rozdíl. Lituji utracených peněz za Microsoft Windows 7 Professional? Musím konstatovat, že ano. A v dalším textu si vysvětlíme, proč.
kliknout a zobrazit celý článek.....
20.05.2013,06:35


Instalace SQL 2008 Express R2 na Windows XP

Tento návod popisuje instalaci SQL 2008 Express R2 na operační systém Windows XP. Nejedná se o popis upgrade nižší verze SQL 2005, který se, jak známo, neobejde bez komplikací. Z tohoto důvodu doporučuji odinstalovat starší verzi SQL, restartovat počítač/server, nainstalovat novou verzi podle následujícího návodu. Databáze následně můžeme připojit v programu SQL Management Studio. SQL 2008 je zpětně kompatibilní.
kliknout a zobrazit celý článek.....
16.05.2013,06:57


Jak napsat zavináč a další speciální znaky

Většina z vás se jistě setkala s tím, že měla problém napsat na klávesnici určitý znak. Zavináč, apostrofu, znak eura, přehlasované samohlásky jako je přehlasované A, O nebo U. V tomto článku se vám pokusíme pomoci a přinést vám komplexní návod na napsání většiny speciálních znaků.
kliknout a zobrazit celý článek.....
15.05.2013,06:53


Corel Paint Shop Pro Photo X2

Program pro úpravu fotografií a rastrových obrázků od firmy Corel Corporation. Následovník dlouhé řady produktů Paint Shop od firmy JASC Software. Pamětníci jistě vzpomenou na skvělé produkty Paint Shop Pro verze 5,6 a 7. Bohužel o Paint Shopu X2 se nedá říct, že by pokračoval v dobré tradici svých předchůdců.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.05.2013,06:52


OpenOffice.org 3

OpenOffice.org, kancelářský balík programů. Stáhl jsem si klasickou (PC) verzi 3.2.1 a začal používat.

Jaké jsou dojmy?

První věcí, která mě zaskočila byla pomalost. Trojková verze je mnohem pomalejší než-li verze dvojková. Soubory se pomaleji načítají, autoukládání je velmi dlouhé. Samozřejmě, dá se na to zvyknout. Ale nezvyknu si, že místo toho, aby aplikace byly s vývojem svižnější, rychlejší, efektivnější, tak jsou pomalejší, náročnější, těžkopádnější. Počítač se 2 GHz procesorem a 3 GB operační paměti, nVidiou řady osm tisíc, by měl být schopen svižně spustit jakoukoli kancelářskou aplikaci. Chyba nebude v hardware, ale v software, konkrétně ve vývojářích.
kliknout a zobrazit celý článek.....
10.05.2013,06:35


Otevřít a přečíst formáty docx a xlsx není složité

Jednou za čas nás Microsoft překvapí. Využije dominantního postavení na trhu s operačními systémy a kancelářskými programy, aby něčím způsobil vrásky na čele obyčejného člověka – pracujícího uživatele – který chce udělat naprosto obyčejnou věc. V klidu otevřít jeden soubor.
kliknout a zobrazit celý článek.....
07.05.2013,06:20


Jak na poškozené RAR soubory?

Taky se vám to přihodilo? RAR soubory stahujete z internetu drahocenné hodiny, aby jste následně zjistili, že jeden ze souborů je poškozený, a proto nejdou data vybalit? Mám pro vás snadné řešení.

Člověk si zvykne na jednoduchý postup, rutinu, kterou neustále dokola opakuje. Rutina zpravidla vzniká, jsme-li spokojení s určitým nástrojem, který se nám osvědčil. Stejně tak se mi to stalo u pakovacího programu WinRAR. Používám rarovací formát už od jeho dosovské verze a vždy jsem jej hodnotil velmi vysoko, dokonce výš než formát ZIP či ARJ. U větších objemů dat byl WinRAR vždy rychlejší než WinZIP, ale, jak se později ukázalo, také chybovější. Starší verze WinRARu udělala chybu v archivu pravidelně při přehrávání mp3 skladeb. Nevadí. Přidával jsem k archivu dalších 5 – 10 procent opravných dat. Ale – co udělat s vadným souborem, který tato data ke svému tělu připojena nemá?
kliknout a zobrazit celý článek.....
03.05.2013,06:48


Jak na titulky k DVD filmům - jednoduchý návod

Občas se přihodí, že se nám dostane do rukou film, který nemá český dabing a ani české titulky. Tento film se může nacházet na disku DVD (DVD video) ve formátu *.vob nebo v klasickém formátu *.avi, *.mpg apod.

Jak přidat k cizojazyčnému českému filmu české titulky?
kliknout a zobrazit celý článek.....
29.04.2013,06:52


SLAX z USB, jak ho neznáte

O operačním systému SLAX jsem nedávno psal. Chtěl bych navázat na předchozí povídání krátkým návodem, jak si rozchodit SLAX z USB flash paměti. Myslím si, že je mnohem výhodnější provozovat tento systém z přepisovací paměti flash, než-li z disku CD nebo pevného disku.
kliknout a zobrazit celý článek.....
24.04.2013,18:23


Downgrade z Windows Vista na Windows XP

Tento článek jsem napsal před pěti lety. Možná už není zcela aktuální. Následující text obsahuje informace, které přesto mohou mnohým uživatelům pomoci. A proto jej uchovám na tomto webu.

Operační systém Windows Vista je oficiálními zdroji informací vychvalován jako úžasný operační systém. Neoficiálními zdroji je však většinou pomlouván a haněn. Po svých nedávných zkušenostech se musím připojit k těm, co budou na Windows Vistu nadávat a s vámi se chci podělit o zkušenosti, které s tímto systémem mám. Také vám poradím, jak si zařídit downgrade z Windows Vista na Windows XP.
kliknout a zobrazit celý článek.....
18.04.2013,20:51


Windows Server 2012 - kudy kráčí Microsoft?

Snad to tak mělo být. Operační systém Windows 8 s jeho novým designem jsem přeskočil a rovnou se dostal k instalaci serverovského operačního systému Windows 2012 Server. Tato recenze nebo spíše preview se nebude týkat spolehlivosti systému, jeho možností a tak dále. Proč? Nemám dostatek dat. Potřebuji s daným systémem pracovat delší dobu, abych pochopil jeho výhody nebo nevýhody. Avšak... Troufnu si okomentovat instalaci, uživatelské prostředí a moje vlastní zážitky s tímto systémem.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.04.2013,10:06


Bugzilla na operačním systému Windows - recenze a postřehy

Bugzilla. Co je to Bugzilla? Podle Wikipedie.org je Bugzilla webová aplikace pro sledování chyb (anglicky bug tracking) původně vyvinutá a používaná organizací Mozilla. Jde o open source software s licencí Mozilla Public License. Bugzilla byla původně napsána Terrym Weissmanem v roce 1998 jako open source náhrada obdobného systému používaného v Netscape Communications. Původně byla napsána v Tcl, ale ještě před zveřejněním byla přepsána do Perlu. První dostupná verze byla Bugzilla 2.0.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.04.2013,10:49


SLAX - šikovná česká LINUX distribuce

Poprvé jsem se s linuxem jménem SLAX seznámil před sedmi lety. V počítači se porouchal windowsovský systém a bylo potřeba z něj nějakým způsobem rychle vytáhnout důležitá data. A aby toho nebylo málo, jednalo se o notebook a vyjmout disk a připojit jinam, nebylo tak jednoduché.
kliknout a zobrazit celý článek.....
10.04.2013,18:57


Reinstalace Windows XP - návod

Po třech letech používání jsem byl donucen k reinstalaci operačního systému. Pochopitelně patřím ke skalním ''windowsákům'', kteří zatím lepší alternativu, než je tento supervýtvor Billa Gatese, jednoduše nenalezli. Jako první jsem se podrobněji seznámil se systémem Windows 95. Tehdy to byl můj první šestnáctibitový počítač a já si naivně myslel, že jednou nainstalovaný operační systém vydrží tak dlouho, jak dlouho vydrží funkčnost hardware a zejména pevného disku. Byl to můj velký omyl, který jsem poznal již za tři měsíce používání tohoto systému. Následně potom pravidelně jednou za čtvrt roku jsem musel reinstalovat. Tehdy jsem nebyl žádný přeborník a každá reinstalace mě přišla na jeden den úzkostného mordování, kdo z koho, zda operační systém bude fungovat nebo si budu muset někoho pozvat, aby mi pomohl.
kliknout a zobrazit celý článek.....
02.04.2013,21:20


Grafika: Paint Shop Pro kontra JASC Paint Shop Pro

Mou absolutní jedničkou, co se týká grafického zpracování obrázků, malování na počítači nebo převodu grafických formátů byl už několik let program Paint Shop Pro 5.01. Před několika dny se stala hrozná věc, z neznámých důvodů mi Paint Shop vypověděl službu, prostě nechtěl pracovat. Virus jsem vyloučil, expiraci také, ale tak nějak se mi nechtělo hledat původní CD s touto verzí, a já jsem si pohrával s myšlenkou, že bych si koupil (opravdu koupil - jsem poctivec) nějakou novější verzi Paint Shopu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
17.02.2013,08:42


CPU-Z

Přehlednost a podrobnost Jsou hlavní předností tohoto programu. Na záložkách CPU, Cache, Mainboard, Memory, SPD jsou informace, které by jste v operačním systému Windows a i v jakémkoli jiném systému hledali nadarmo. Příjemně mě překvapila záložka Mainboard, kde jsem nalezl jméno výrobce základní desky na svém notebooku a dokonce i číslo modelu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
10.11.2012,18:17


ICQ ne, ale QIP ano!

Quiet Internet Pager. Komunikační klient z Ruska, který vyniká kvalitou provedení a stabilním chodem. Zátěž systému (operační paměť) je oproti ICQ a MSN minimální, hodnota se pohybuje kolem 5 MB. QIP nenabízí hry nebo zvukové vychytávky jako ICQ Lite 5, ale na druhou stranu nabízí vyšší bezpečnost a méně starostí. S QIPem se můžete dostat do sítě ICQ, MSN a jiných.
kliknout a zobrazit celý článek.....
26.10.2012,21:11


Počet vypsaných článků na stránce: 22 z celkem 47 článků.
1  2  
BLOGOVINY
02.05.2020,12:12
Zatímco v Češku máme cca 0,02 úmrtí na Koronavirus na 1000 obyvatel, v Belgii je tento podíl (zemřelo na Kovid : (počet obyvatel/1000)) ve výši 0,67, tj. 33x vyšší. Ale činí se také Británie, kde je podíl 0,40, což je 20x víc. Pokud má být nějaký objektivní ukazatel, proč ne právě prokázaná úmrtnost na Covid-19?.....
21.04.2020,19:38
Zdá se, že si Česká republika nakonec nevede tak špatně. Počáteční start byl pomalý a nepřipravený, přesto tak nějak byl chytnut "druhý dech". Politici se dali dohromady, sehnali ochranné pomůcky v počtu, který byl skutečně překvapivý, ale přesto nestačí, což však není jejich chyba. Politiky ctí, že dokázali přiznat počáteční chybné kroky a nyní se nesnaží spát na "vavřínech". Někteří lidé si myslí, že opatření jsou přehnaná. Pojďme se podívat na pár čísel......
19.03.2020,17:22
Česko si postoupilo na 22. příčku, co se nejprokaženějších států světa K-virem týká. Jsme s celkem 631 případy hned za Austrálií. Problém je, že i když nabíráme Nakažené jako o život, ostatní státy je nabírají také. Takže to, co by dřív stačilo do 10. místa, je dnes poměrně malé číslo. Zejména když se podíváme např. na takové Nizozemí, které má 2460 nakažených!.....
15.03.2020,20:44
Podíval jsem se na přehled (viz zdroj) a Česko opět poskočilo a to na 24. příčku, co se týká prokaženosti K-virem, alias Koronavirem,alias Kovidem.V přehledu má 231 nakažených, ale již teď je skutečnost horší a objevuje se informace o 253 nakažených. to by bylo na 21. místo... Dýcháme na záda Kanadě a Austrálii......
13.03.2020,18:04
Cituji: "Epicentrem světové pandemie koronaviru se nyní stala Evropa. Dnes to v Ženevě podle agentury AP prohlásil generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.".....
12.03.2020,09:17
Opět zlepšení. Česko je již 26. stát v žebříčku prokažení Kovidem alias Covid-19 alias Wuhanskou chřipkou. Zatím celkem rychle šplháme nahoru a máme zjevně obrovské rezervy! Aktuálně je nakaženo 94 lidí, u nichž byla Nákaza potvrzena. Dýcháme na paty Řecku, které má 99 nakažených......
11.03.2020,16:51
A je to tady. Úspěšně jsme pronikli mezi prvních 30. nejprokaženějších států Kovidem na planetě. Předběhli jsme takové favority jako je Indie, Vietnam, Brazílie. Před námi se nachází drsní soupeři jako je Irák, Island, či stále to Řecko......
10.03.2020,19:49
Českostát se odhodlal k ráznému činu a zavřel školy. Bohů žel neuzavřel školky a tím vytvořil díru pro další šíření Nákazy. Problém s virem je, že nejen nespí a neustále maká na svém množení a infikování dalších jedinců. Ale také neodpouští chyby. S virem je třeba bojovat nejen odhodlaně, ale i absolutně disciplinovaně......
08.03.2020,10:04
Podařilo se a Česko poskočilo o krásné tři příčky nahoru. Nyní se statečně držíme za Dánskem a Libanonem. Řecko se nám naneštěstí vzdaluje, ale s 26 nakaženými máme poměrně pěkné šance na úspěch......
07.03.2020,08:47
Včera 6.3.2020 vyhlásil Českostát Karanténu na všechny, kteří se nestihli vrátit do soboty. Dostal jsem zprávu, že českostánští vášniví lyžaři okamžitě ukončili lyžovačku v Itálii a nažhavili motory svých kombýků a suvek, nažhavili raketové motory, okamžitě se vydali na cestu do náruče naší Vlasti, aby nemuseli do karantény. Prý to snad i většina z těchto rakeťáků stihla ještě před půlnocí, takže do karantény rozhodně nebudou muset......
07.03.2020,08:40
Česko je na 36. příčce, co se týká Nákazy Koronavirem alias Covid-19 alias Wuhanskou chřipkou alias Kovídkem. Někdo také říká Korunavir. Zatím úspěšně směřujeme do první třicítky a troufal bych si odhadovat, že během několika dnů se dostaneme do takové formy, že dvacítka nebude problém. Ze střednědobého hlediska bych odhadoval, že tak do měsíce atakujeme prvních deset. A to bude opravdu pěkné......
05.03.2020,14:37
V Českostátu je již 12 pozitivních případů Korunaviru. Podle včerejších statistik máme nakažených stejně jako Katar a dotahujeme se na Řecko. Dokážeme zabodovat a Řecko předběhnout? Já bych si troufal odhadovat, že s naší typickou snahou a pílí určitě ano. Máme se tedy na co těšit, výsledky budou!.....
04.03.2020,19:09
Ministerstvo zdravotnictví dne 4.3.2020 zveřejnilo zákaz EU týkající se prodeje respirátorů třídy FFP3 běžným občanům.
Cituji:

"V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem v Evropě, přistupuje Ministerstvo zdravotnictví k mimořádnému opatření. S účinností od středy 4. března 2020 do odvolání ministerstvo zakazuje vývoz všech respirátorů třídy FFP3 mimo Českou republiku a jejich prodej všem mimo zdravotnická a sociální zařízení, orgány ochrany veřejného zdraví, složky integrovaného záchranného systému a další orgány státní správy."

.....
04.03.2020,17:05
Britský šéflékař Chris Witty údajně prohlásil: "Nemá cenu kupovat ochranné masky, jejich efekt je minimální, až nulový.".....
04.03.2020,17:03
Tato zpráva byla překvapivá i pro mě. Koronavirus může testovat jen státem pověřená laboratoř!.....
04.03.2020,16:40
Tak nám to (ne)utěšeně přibývá. Osm případů Koronaviru v Českostátu. Naši politici se snaží hrdinně ochránit občany před Nákazou a přitom se jim to nějako vymyká z rukou. Dneska musel novou Nákazu oznámit primátor Prahy Hřib, přičemž o Nakažené stát nevěděl, navíc dle určitých domněnek jí pomoc byla odmítnuta a ona se musela nechat otestovat v soukromé laboratoři, která měla pravděpodobně od státu testování Koronaviru zakázáno!.....
01.03.2020,16:29
Ministr zdravotnictví dnes (neděle 1.3.2020) přiznal 3 pozitivní případy koronaviru v Českostátu. Z tiskovky lze vyvodit, že nakažení měli kontakt s dalšími lidmi z Českostátu, prý se to šetří a někteří jsou již v domácí karanténě. Opatření na hranicích se dělat nebudou, prý je to zbytečné, "pouze by to virus zpomalilo, ale nezastavilo"......
29.02.2020,13:05
Zdá se, že USA už Evropě nevěří :-). Bílý dům zrušil plánovanou schůzku Trumpa se Sebastianem Kurzem, rakouským kancléřem. Schůzka se přitom měla konat na půdě USA. Nejspíš už není bezpečné, aby Rakušan, a potažmo kancléř, cestoval za americkým prezidentem......
27.02.2020,18:06
Novinky.cz uvádějí, že Japonsko (po Číně) zachytilo případ, kdy se vyléčený pacient opět nakazil Koronavirem. Profesor medicíny Philip Tierno uvádí, cituji: „Jakmile je člověk jednou nakažený, infekce v něm patrně přetrvává a jeho zdravotní stav se může znovu zhoršit.“......
27.02.2020,18:03
Co to je? Kde to jsme? No v Českostátě :-). Ministerstvo zdravotnictví dnes uvedlo, že Koronavirus už v Česku může být. Aha... Všecky testy negativní a Koronavirus už tady může být. To jako máme tak slabé zdravotnictví, že nedokáže zachytit nemocného jedince a zabránit šíření???.....
27.02.2020,18:00
Novinky.cz uvádějí, že Koronavirus se může přenášet z matky na dítě......
27.02.2020,17:52
Zatímco Německo vybízí své obyvatele, aby si vytvořili zásobu jídla minimálně na 10 dní, tuzemští někteří ministři i hasiči neustále vyjadřují názor, aby se zdejší domorodci jídlem NEZÁSOBILI. Prý je to zhola zbytečné. Protichůdné chování rozvojového Česka, které ostře koresponduje s opačným chováním vyspělých států jako je Německo, působí skutečně zvláštně......
24.02.2020,18:19
Blesk.cz uvádí, že cestující (letadlem) z italského Milána byl v šoku. Ani u jednoho pasažéra nebyla na letišti změřena teplota, nikdo jim nenařídil karanténu. Nic. Inu. U nás v Česku strach z Korunaviru nemáme!.....
24.02.2020,18:17
Slovensko tvrdě bojuje proti postupující nákaze Koronaviru alias Wuhanské chřipky. Každý cestující z Itálie musí vyplnit dotazník......
23.02.2020,19:58
Turecko a Afghánistán uzavřeli hranice s Iránem kvůli Koronaviru. Najde některý stát Evropské Unie ODVAHU na to, aby udělal něco podobného a chránil své občany před nákazou? Třeba uzavřel hranice s Itálií (zrušil letový provoz, železniční a silniční dopravu s nakaženým státem), která aktuálně patří na 3. místo (za Čínou a Jižní Koreou) nejvíce postižených států Koronavirem na světě???

MOC BYCH SE DIVIL.

.....
23.02.2020,19:52
A opět je tu stará písnička, která se ozývala před Klausovou amnestií. Máme příliš mnoho vězňů, je potřeba s tím něco dělat, nejlíp jim udělit alternativní tresty. A kdo ví, zda se v zákulisí neprobírá amnestie......
23.02.2020,11:53
Itálie uvalila karanténu na 11 obcí, což zahrnuje přibližně 50 000 obyvatel. Jedná se o obce Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo a San Fiorano. V padovské oblasti Veneto městečko Vo’. Nikdo nesmí dovnitř nebo ven. Kdo poruší nařízení, bude zatčen. V případě nedisciplinosti obyvatel bude nasazena armáda......
23.02.2020,08:53
Na Novinky.cz vyšla zpráva předního čínského experta na koronavirus Čao Ťien-pchinga, že za určitých okolností mohou uzdravení šířit Koronavirus dál!!! Čína uvažuje, co provést s "uzdravenými", aby virus nešířili!!!.....
23.02.2020,08:50
A už je to zase tady. Izrael dokáže operativně reagovat. Dokáže to taky Českostát??? Jižní Korea a Itálie jsou zasaženy nákazou. Kdy bude přerušeno letecké, silniční a železniční spojení???.....
23.02.2020,08:33
Na Blesk.cz vyšel rozhovor s primářkou z nemocnice Na Bulovce. Primářka pronesla větu, kterou by chtělo TESAT do kamene jako - podle mého názoru těžký BIZAR:.....
Zobrazit všechny blogoviny....
název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v