Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:619186
Tento rok:67392
Měsíc:3573
Včera:234
Dnes:120
Online:6
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Filmové recenze

Recenze filmu: Cesta draka

Nemám v oblibě filmy, kde se příliš míchá komedie a akční žánr s tím, že komedie ve filmu umře a zůstane jen akce. Takovým filmem je Cesta draka. Protože zde hraje Bruce Lee a Chuck Norris, tak si odmyslím komediální zkažené prvky a mám tady film, který se mi líbí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.09.2014,11:53Recenze filmu: Velký šéf (The Big Boss)

Ne, nejedná se o film s Belmondem. Filmy s hercem Bruce Lee jsem prozatím vynechával. Viděl jsem snímek Pěst plná hněvu (Fist of Fury), který na mě dojem neudělal. Velký šéf je jeden z prvních filmů Bruce Lee. Nízkonákladový film vyrobený za 100 000 dolarů je překvapivě dost dobrý. Bruce Lee přichází pracovat do továrny na led, aby zjistil, že se ztratilo několik jeho dobrých přátel. Zatímco se jej ředitel továrny snaží neúspěšně zkorumpovat povýšením na předáka výrobního provozu, Bruce Lee rozjíždí pátrání na vlastní pěst a objevuje, že se v ledu pašuje heroin.
kliknout a zobrazit celý článek.....
14.09.2014,10:57


Recenze filmu: Barbar Conan (2011)

Žiju, miluju, zabíjím. Původně jsem se na nového Barbara Conana nechtěl dívat. Říkal jsem si, že mi pokazí skvělý dojem z původního Barbara s Arnoldem. Nakonec jsem to udělal jen kvůli vám, čtenářům Blogovníku. Ustoupil jsem ze své zásady a prohlédl jsem si tento film.

Úvodní dojem byl relativně dobrý. Barbaři vypadali jako barbaři. Byli zarostlí, vousatí, vlasatí a bojechtiví. Režisér se snažil diváka kýčovitě ohromit porodem v bitvě, ale moc se mu to nepodařilo. Zklamalo mě brnění banditů, kteří se rozhodli vyhladit cimmeřanskou vesnici. Nebylo, jak to jen říct..., dostatečně fantasy. Nedýchala na mě taková ta megalitická archaická atmosféra. Byly to podobné helmy, jaké bychom mohli vidět na Římanech nebo středověkých vojácích.
kliknout a zobrazit celý článek.....
20.07.2014,21:01


Recenze filmu: Total Recall (2012)

Nový Total Recall. Co si od něj můžeme slibovat? Zdá se, že to není Total Recall. Žádný Mars, ale Britská říše a Australská kolonie. Cestuje se skrz střed Země? Na začátku filmu je intenzivní blikání, které se pokouší vyvolat u diváka epileptický záchvat. U mě, alespoň prozatím, negativní. Stejně chaotický jako je tento začátek, se jeví i nový Total Recall. Místo na efektivní hudbu, vsadil režisér na efektivní zvukové efekty. Koneckonců, není to u diváka jedno?
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.07.2014,17:22


Recenze filmu: Total Recall (1990)

Říkají, že je to béčkové sci-fi. Pokud ano, co je tedy áčkové sci-fi? Star Trek? Star Wars? Ne. Pokud něco považuji za klasické sci-fi všech klasik, je to Total Recall. Pro mě jednoznačné áčko. Parádní hudba. Hvězdné obsazení skvělými herci jako je Arnold Schwarzenegger, Rachel Ticotin, Sharon Stone, Michael Ironside, Ronny Cox a dalšími. Herecké výkony skvělé. Dynamika příběhu a scénář bez chyby. Z hlediska filmových efektů mám jen jedinou výhradu a to je sejmutí ženské masky na marsovském kosmodromu, kdy Arnoldova tvář zcela zjevně vypadá jako po plastice :-). Ale je to jen jediná výtka k trikům, jinak za celý film neuvidíte zjevnou chybu nebo nedostatek.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.07.2014,11:51


Recenze filmu: Nevědomí

Země byla napadena mimozemšťany, lidé zvítězili, Měsíc byl zničen, planeta radioaktivní. Tom Cruise spolu s překrásnou Andreou Riseborough slouží jako efektivní pár, který se stará o údržbu dronů, kteří hlídají chod hydrověží, které čerpají energii pro lidskou kolonii přeživších na Titanu.

A nebo je to všecho jinak?
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.07.2014,08:58


Filmová recenze: Maléry pana Šikuly

Film mi doporučil kamarád. Komediální kritika současného systému. Office Space (Kancelářský prostor, český překlad je naprosto nevhodný, možná má odradit českého peona, aby se na snímek podíval), je kvalitní satirické dílo o současných poměrech na ''moderním pracovišti''.
kliknout a zobrazit celý článek.....
29.06.2014,18:50


Zemřel Lewis Collins (Bodie ze seriálu Profesionálové)

Jak ten čas letí... Nelze ani uvěřit, že život Bodieho je u konce. Zemřel na rakovinu v 67 letech ve svém domě v Los Angeles (USA). Byla to moje nejoblíbenější postava z Profesionálů. Fyzicky nabušený, sebevědomý, improvizující, šarmantní, drsný, téměř vždy profesionální Bodie. Už nikdy pro nás nic nezahraje. Ostatně i tak ho filmová branže nepustila zpět. Do nových Profesionálů přijat nebyl a když se hlásil k SAS, nezvali ho z důvodu, že je příliš známý. V roce 2008 Lewisovi diagnostikovali rakovinu.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.12.2013,08:24


Recenze: Kniha přežití

Falloutovský post-apokalyptický nářez. Vynikající filmové dílo o období po velké válce, která zpustošila celý svět. Muž, jménem Eli, plní přání Hospodinovo, putuje na západ a má sebou vzácnou knihu – Jakubovu Bibli.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.11.2013,19:00


Predátoři (2010)

Podle oficiálního zdroje by se tento film měl považovat za přímé pokračování původního Predátora. Atmosféra filmu se skutečně nese v duchu osmdesátých let, vyplněná Silvestriho muzikou. Skupina šesti žoldáků, jeden doktor a jedna žena, jsou v bezvědomí shozeni padákem na neznámou planetu pozemského typu. To si jen predátoři chtějí ve své rezervaci zalovit exotickou zvěř.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.10.2013,08:56


Expendables: Postradatelní

Shlédnutí filmu Expendables jsem odkládal. Po děsivé frustraci z důchodce Ramba IV jsem nechtěl zažít něco podobného. Bohužel – podařilo se. Parta herců – milionářů – v důchodcovském věku se promenádovala po televizní obrazovce a myslela si, že jako divák si budu nostalgickým blahem upouštět do kalhot. To těžko.
kliknout a zobrazit celý článek.....
12.09.2013,06:39


Filmová recenze: Symptom Pandorum

Kosmická kolonizační loď Elysium – poslední naděje lidstva na přežití. Dva astronauti procitli z hibernace a hledají odpověď na otázku, proč je na lodi všechno špatně a proč po lodi pobíhá armáda mutantů.
kliknout a zobrazit celý článek.....
26.08.2013,18:24


Star Trek III: Pátrání po Spockovi

V minulém dílu Spock položil svůj život za záchranu posádky Enteprise. Rakev s jeho tělem byla vystřelena na novou planetu Genesis. Za kapitánem Kirkem přilétá Sarek - otec Spocka a informuje ho, že nositelem Spockovy mysli - živoucí katry - je doktor McCoy. Navíc Spockovo mrtvé tělo na Genesisu ožívá, bylo zregenerováno.
kliknout a zobrazit celý článek.....
05.08.2013,18:07


V prachu hvězd

Hodina Býka od Ivana Jefremova patří mezi vynikající sci-fi díla. Byl jsem nadšený, když jsem se na CSFD.cz v diskusi dozvěděl, že podle této knihy byl natočen film s názvem V prachu hvězd v hlavní roli s Janou Brejchovou.
kliknout a zobrazit celý článek.....
02.08.2013,06:34


Počátek (Inception)

Jak moc jsou sny reálné? Pokud se ve snu leknete a dostanete infarkt, nereálné obrazy ve snu stoprocentně zasáhnout realitu. Lze snít sen ve snu? A snít sen ve snu, který se vám zdá ve snu? Jak rychle plyne ve snu čas? A v dalších snech, které jsou součástí vašeho snu je čas rychlejší nebo pomalejší? Může sen změnit vaši osobnost?
kliknout a zobrazit celý článek.....
15.07.2013,06:32


Šógunovi nindžové

Děj se odehrává v Japonsku na sklonku 16. století. Hlavním hrdinou je mladík Takamaru, který se chce pomstit za smrt svých rodičů a obnovit slávu klanu Momočijů zlikvidovaného muži proradného pána Hidejošiho.
kliknout a zobrazit celý článek.....
13.07.2013,11:03


Ghost Dog - Cesta samuraje

Nájemný zabiják Ghost Dog vyznává kodex samuraje. Na tom by nebylo nic podivného, kdyby nežil v New Yorku, ve 20. století. Chladný, klidný, vyrovnaný, přesto citlivý a hodný k lidem i zvířatům. Protože se cítí být samurajem, řeší problémy přímo a nezastaví se před překážkami.
kliknout a zobrazit celý článek.....
11.07.2013,06:31


Mortal Kombat 2: Vyhlazení

Mortal Kombat 2 začíná přesně tam, kde skončil první díl. Vládce vnějšího světa Shao Khan prorazí tunel na planetu Zemi a s jeho pomocí přesune armádu a zahájí propojení světů. Neohrožení bojovníci musejí opět nastoupit do boje proti přesile a navíc je to boj bez řádných pravidel.
kliknout a zobrazit celý článek.....
08.07.2013,06:30


Bláznova kronika

Za pár let to bude půlstoletí starý filmový snímek od geniálního režiséra Karla Zemana. Víte, chtěl bych říct, že to byl špatný film, plný totalitních myšlenek, komunistický se socialistickými hnidy, naplněný dogmaty a rudými hvězdami... Ale to nemohu, protože to tak nebylo. Bláznova kronika je kvalitní a zároveň zábavný film, který i po těch letech ohromí, překvapí a diváka příjemně naladí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
06.07.2013,07:30


Fontána

Příběh o dlouhé životní cestě muže, který se rozhodl postavit se osudu a zápasit s ním věčný boj o záchranu milované ženy a posléze bojovat proti smrti jako takové.

Fontána je fascinující filozofickou epickou filmovou poezií. Ve filmu se prolínají tři dějové úrovně. První je historicky-epická ze 16. století, kdy se hlavní postava Tommy Creo ztotožní s conquistadorem, který se vydal hledat do jižní Ameriky strom života - fontánu věčného mládí. Druhá rovina je přítomnost - zoufalá snaha vědce Toma zachránit život své ženě Isabell, která umírá na rakovinu. A třetí rovina je budoucnost - kdy se Tom, již jako nesmrtelný vesmírný poutník, vydává vesmírem hledat porozumění tajemstvím sužujících lidstvo celá tisíciletí.
kliknout a zobrazit celý článek.....
03.07.2013,06:34


Nestyda

Měla to být komedie, ale já jsem se nesmál. Mělo to být dílo od mediálně uznávaných tvůrců Hřebejka a Viewegha, ale já cítil po celou tu dobu divné nucení to vypnout a dělat něco jiného. Možná na podobné filmy intelektuálně nemám. Nejsem schopen pochopit hluboké myšlenky pánů Viewegha a Hřebejka, nejsem hodný toho, abych si vzal z tvorby těchto českých velikánů smysl myšlenek v nich obsažených.
kliknout a zobrazit celý článek.....
30.06.2013,11:16


Náhradníci

Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí vlastních domovů přes robotické náhradníky - sexy, fyzicky perfektní mechanické zástupce sebe sama. Vznikl ideální svět, kde neexistuje zločin, bolest, strach a následky. Stačí se jen pohodlně položit na lehátko, připevnit si čidla na tělo a vstoupit do svého NÁHRADNÍKA.
kliknout a zobrazit celý článek.....
29.06.2013,06:15


Hodný, zlý a ošklivý

Tři vynikající pistolníci, které běh osudu dá dohromady. Krásnoočko - zlý - nájemný vrah - který neváhá odprásknout pro peníze kohokoli. Tuco - ošklivý - bandita - který pro peníze udělá mnoho špatných věcí, v jádru však dobrý člověk. A Joe alias Blonďák (Clint Eastwood) - hodný - avšak poměrně dost vychytralý a samozřejmě také jdoucí po penězích, byť ruku v ruce s jistými zásadami.
kliknout a zobrazit celý článek.....
28.06.2013,06:39


TRON

Myslíte si, že Matrix byl první? Nebyl. TRON byl první. První film, ve kterém se ve větší míře využily počítačové efekty. První film, který se seriozně zabýval virtuální realitou.

Děj se odehrává v reálném světě a také ve virtuálním světě 8bitových počítačů. Centrální jednotka, kdysi pouhý šachový program, získala díky lidskému spojenci obrovskou moc a začala si podmaňovat počítače a programy. Samozřejmě se najde neohrožený programátor Flynn, který se zlé Centrální jednotce ve spolupráci s programy TRON a RAM postaví na odpor.
kliknout a zobrazit celý článek.....
25.06.2013,06:35


Avatar

Shlédnutí filmu Avatar předcházela šeptanda o tom, že toto je superdílo srovnatelné s Matrixem, které diváka ohromí, překvapí a zavede do oblastí, které si ani ve své nejbujnější fantazii nedokáže představit.

Avatar je bezpochyby vizuálně graficky dokonalé dílo. Ruka špičkového počítačového software s šikovnou obsluhou je jasně rozpoznatelná. Všechna přání scénáře a režiséra byla naplněna. Otázka však zůstává, má tento film dostatek síly naplnit svého diváka?
kliknout a zobrazit celý článek.....
24.06.2013,06:39


Počet vypsaných článků na stránce: 25 z celkem 84 článků.
1  2  3  4  
BLOGOVINY
05.07.2020,11:57
Hned čtyři evropské státy - Kypr, Lotyšsko, Estonsko a Slovinsko nepovažují občany naší země za spolehlivé, co se týká nákazy Kovid-19. Některé vyžadují testy, jiné 14ti denní karanténu či zákaz noclehu.Ano, připadáme si jako druhořadá kasta a díky čemu? Díky promořování......
28.06.2020,07:22
Když napíšu, že jsem to říkal, tak to nemá význam. Ale říkal jsem to. Virus, to je jako válka. Počty obětí se skutečně vyrovnají reálné válce. Když vyhrajete první bitvu, neznamená to, že jste vyhráli celou válku. A Českostát vyhrál první bitvu. Následně ohlásil velké květnové vítězství, otevřel hranice, rozvolnil, co se dalo rozvolnit a lidé slavili. Bohů žel, blíží se další bitva. Bunkry jsme rozmotovali, děla prodali, vojáky poslali domů. Z okna vyhodili PŮL BILIONU KORUN. Viru je to jedno. Napadne nás znovu, když najde díru v Systému alias Matrixu. Takže nových PŮL BILIONU KORUN nebo to necháme promořit, padni komu padni??? A jak budou vyrábět továrny, když jim na směnu přijde jen třetina lidí? Jak se na nás budou dívat státy, které stále bojují a neslaví první bitvu jako celkové vítězství? Nebudou se nás štítit? Nebudou se bát, že se od nás nakazí virem?.....
24.06.2020,20:44
Zatímco svět oslavuje ustupování Koronaviru, data bohů žel hovoří zcela jinak. Česko si vyznačilo většinu zemí v Evropě zeleně, otevřelo hranice, ustupuje ze svých opatření, aniž by skutečně zastavilo postup Koronaviru alias Kovidu 19 alias Wuhanské chřipky. Protože některé weby dokonce přestávají informovat o situaci, že už je to prý "v pohodě", rozhodl jsem se, že je na čase převzít štafetu......
17.06.2020,17:20
Podle nějakého amerického doktora (ekologie) Ellise Silvera pochází lidstvo z jiné planety. Naráží na to, že největším problémem lidí je příliš agresivní sluneční záření a problémy se zády způsobené nadměrnou gravitací. Zmiňuje také problémy s porodem a četné chronické choroby lidí. Žádný jiný původní druh nemá takové obtíže jako lidský.

Myslí si, že Země mohla sloužit jako vězeňská planeta......
17.06.2020,17:13
Proti Koronaviru v pokročilém stádium údajně účinkuje Kortikosteroid. Tvrdí to specialisté z britského Oxfordu. Není to jediná super pozitivní zpráva o nových lécích proti Korunaviru z Británie. Má to jen jednu vadu. Podle oficiálních statistik je v Británii ke dni 17.6.2020 celkem 42 054 mrvých na Kovid-19, a jen 1293 uzdravených z Kovidu-19. Možná britští lékaři zapomněli dát nemocným tu správnou oxfordskou pilulku nebo co se tam kudla děje???.....
17.06.2020,17:11
V Dijonu vypukla pouliční válka mezi Alžířany a Čečenci. Příčinou bylo napadení 16ti letého chlapce. V ulicích se ozývá střelba, francouzská policie oblasti uzavřela a vyčkává na další pokyny :-). Prý to nebudou ostré zbraně, nemusíme se bát, protože ty jsou ve Francii veřejnosti nedostupné :-)......
17.06.2020,17:04
"Chystáme se zrušit policejní oddělení v Minneapolisu," odpověděl radní Jeremiah Ellison, syn generálního prokurátora Keitha Ellisona. Co na to říct? :-).....
02.05.2020,12:12
Zatímco v Češku máme cca 0,02 úmrtí na Koronavirus na 1000 obyvatel, v Belgii je tento podíl (zemřelo na Kovid : (počet obyvatel/1000)) ve výši 0,67, tj. 33x vyšší. Ale činí se také Británie, kde je podíl 0,40, což je 20x víc. Pokud má být nějaký objektivní ukazatel, proč ne právě prokázaná úmrtnost na Covid-19?.....
21.04.2020,19:38
Zdá se, že si Česká republika nakonec nevede tak špatně. Počáteční start byl pomalý a nepřipravený, přesto tak nějak byl chytnut "druhý dech". Politici se dali dohromady, sehnali ochranné pomůcky v počtu, který byl skutečně překvapivý, ale přesto nestačí, což však není jejich chyba. Politiky ctí, že dokázali přiznat počáteční chybné kroky a nyní se nesnaží spát na "vavřínech". Někteří lidé si myslí, že opatření jsou přehnaná. Pojďme se podívat na pár čísel......
19.03.2020,17:22
Česko si postoupilo na 22. příčku, co se nejprokaženějších států světa K-virem týká. Jsme s celkem 631 případy hned za Austrálií. Problém je, že i když nabíráme Nakažené jako o život, ostatní státy je nabírají také. Takže to, co by dřív stačilo do 10. místa, je dnes poměrně malé číslo. Zejména když se podíváme např. na takové Nizozemí, které má 2460 nakažených!.....
15.03.2020,20:44
Podíval jsem se na přehled (viz zdroj) a Česko opět poskočilo a to na 24. příčku, co se týká prokaženosti K-virem, alias Koronavirem,alias Kovidem.V přehledu má 231 nakažených, ale již teď je skutečnost horší a objevuje se informace o 253 nakažených. to by bylo na 21. místo... Dýcháme na záda Kanadě a Austrálii......
13.03.2020,18:04
Cituji: "Epicentrem světové pandemie koronaviru se nyní stala Evropa. Dnes to v Ženevě podle agentury AP prohlásil generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.".....
12.03.2020,09:17
Opět zlepšení. Česko je již 26. stát v žebříčku prokažení Kovidem alias Covid-19 alias Wuhanskou chřipkou. Zatím celkem rychle šplháme nahoru a máme zjevně obrovské rezervy! Aktuálně je nakaženo 94 lidí, u nichž byla Nákaza potvrzena. Dýcháme na paty Řecku, které má 99 nakažených......
11.03.2020,16:51
A je to tady. Úspěšně jsme pronikli mezi prvních 30. nejprokaženějších států Kovidem na planetě. Předběhli jsme takové favority jako je Indie, Vietnam, Brazílie. Před námi se nachází drsní soupeři jako je Irák, Island, či stále to Řecko......
10.03.2020,19:49
Českostát se odhodlal k ráznému činu a zavřel školy. Bohů žel neuzavřel školky a tím vytvořil díru pro další šíření Nákazy. Problém s virem je, že nejen nespí a neustále maká na svém množení a infikování dalších jedinců. Ale také neodpouští chyby. S virem je třeba bojovat nejen odhodlaně, ale i absolutně disciplinovaně......
08.03.2020,10:04
Podařilo se a Česko poskočilo o krásné tři příčky nahoru. Nyní se statečně držíme za Dánskem a Libanonem. Řecko se nám naneštěstí vzdaluje, ale s 26 nakaženými máme poměrně pěkné šance na úspěch......
07.03.2020,08:47
Včera 6.3.2020 vyhlásil Českostát Karanténu na všechny, kteří se nestihli vrátit do soboty. Dostal jsem zprávu, že českostánští vášniví lyžaři okamžitě ukončili lyžovačku v Itálii a nažhavili motory svých kombýků a suvek, nažhavili raketové motory, okamžitě se vydali na cestu do náruče naší Vlasti, aby nemuseli do karantény. Prý to snad i většina z těchto rakeťáků stihla ještě před půlnocí, takže do karantény rozhodně nebudou muset......
07.03.2020,08:40
Česko je na 36. příčce, co se týká Nákazy Koronavirem alias Covid-19 alias Wuhanskou chřipkou alias Kovídkem. Někdo také říká Korunavir. Zatím úspěšně směřujeme do první třicítky a troufal bych si odhadovat, že během několika dnů se dostaneme do takové formy, že dvacítka nebude problém. Ze střednědobého hlediska bych odhadoval, že tak do měsíce atakujeme prvních deset. A to bude opravdu pěkné......
05.03.2020,14:37
V Českostátu je již 12 pozitivních případů Korunaviru. Podle včerejších statistik máme nakažených stejně jako Katar a dotahujeme se na Řecko. Dokážeme zabodovat a Řecko předběhnout? Já bych si troufal odhadovat, že s naší typickou snahou a pílí určitě ano. Máme se tedy na co těšit, výsledky budou!.....
04.03.2020,19:09
Ministerstvo zdravotnictví dne 4.3.2020 zveřejnilo zákaz EU týkající se prodeje respirátorů třídy FFP3 běžným občanům.
Cituji:

"V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem v Evropě, přistupuje Ministerstvo zdravotnictví k mimořádnému opatření. S účinností od středy 4. března 2020 do odvolání ministerstvo zakazuje vývoz všech respirátorů třídy FFP3 mimo Českou republiku a jejich prodej všem mimo zdravotnická a sociální zařízení, orgány ochrany veřejného zdraví, složky integrovaného záchranného systému a další orgány státní správy."

.....
04.03.2020,17:05
Britský šéflékař Chris Witty údajně prohlásil: "Nemá cenu kupovat ochranné masky, jejich efekt je minimální, až nulový.".....
04.03.2020,17:03
Tato zpráva byla překvapivá i pro mě. Koronavirus může testovat jen státem pověřená laboratoř!.....
04.03.2020,16:40
Tak nám to (ne)utěšeně přibývá. Osm případů Koronaviru v Českostátu. Naši politici se snaží hrdinně ochránit občany před Nákazou a přitom se jim to nějako vymyká z rukou. Dneska musel novou Nákazu oznámit primátor Prahy Hřib, přičemž o Nakažené stát nevěděl, navíc dle určitých domněnek jí pomoc byla odmítnuta a ona se musela nechat otestovat v soukromé laboratoři, která měla pravděpodobně od státu testování Koronaviru zakázáno!.....
01.03.2020,16:29
Ministr zdravotnictví dnes (neděle 1.3.2020) přiznal 3 pozitivní případy koronaviru v Českostátu. Z tiskovky lze vyvodit, že nakažení měli kontakt s dalšími lidmi z Českostátu, prý se to šetří a někteří jsou již v domácí karanténě. Opatření na hranicích se dělat nebudou, prý je to zbytečné, "pouze by to virus zpomalilo, ale nezastavilo"......
29.02.2020,13:05
Zdá se, že USA už Evropě nevěří :-). Bílý dům zrušil plánovanou schůzku Trumpa se Sebastianem Kurzem, rakouským kancléřem. Schůzka se přitom měla konat na půdě USA. Nejspíš už není bezpečné, aby Rakušan, a potažmo kancléř, cestoval za americkým prezidentem......
27.02.2020,18:06
Novinky.cz uvádějí, že Japonsko (po Číně) zachytilo případ, kdy se vyléčený pacient opět nakazil Koronavirem. Profesor medicíny Philip Tierno uvádí, cituji: „Jakmile je člověk jednou nakažený, infekce v něm patrně přetrvává a jeho zdravotní stav se může znovu zhoršit.“......
27.02.2020,18:03
Co to je? Kde to jsme? No v Českostátě :-). Ministerstvo zdravotnictví dnes uvedlo, že Koronavirus už v Česku může být. Aha... Všecky testy negativní a Koronavirus už tady může být. To jako máme tak slabé zdravotnictví, že nedokáže zachytit nemocného jedince a zabránit šíření???.....
27.02.2020,18:00
Novinky.cz uvádějí, že Koronavirus se může přenášet z matky na dítě......
27.02.2020,17:52
Zatímco Německo vybízí své obyvatele, aby si vytvořili zásobu jídla minimálně na 10 dní, tuzemští někteří ministři i hasiči neustále vyjadřují názor, aby se zdejší domorodci jídlem NEZÁSOBILI. Prý je to zhola zbytečné. Protichůdné chování rozvojového Česka, které ostře koresponduje s opačným chováním vyspělých států jako je Německo, působí skutečně zvláštně......
24.02.2020,18:19
Blesk.cz uvádí, že cestující (letadlem) z italského Milána byl v šoku. Ani u jednoho pasažéra nebyla na letišti změřena teplota, nikdo jim nenařídil karanténu. Nic. Inu. U nás v Česku strach z Korunaviru nemáme!.....
Zobrazit všechny blogoviny....
název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v