Index krize v ČR.
Úvod Hledání On-line hry On-line testy Odkazník Registrace Jak podpořit Blogovník Provozní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
 Návštěvy
Celkem:560987
Tento rok:9193
Měsíc:9193
Včera:297
Dnes:356
Online:5
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Prohlížení článků  Jak se připravit na 3. světovou válku, pokud přijde?
Jak se připravit na 3. světovou válku, pokud přijde?

Při současném vývoji světa je logické předpokládat, že jestliže proběhla první a druhá světová válka v novodobých dějinách světového společenství, s největší pravděpodobností proběhne také třetí světová válka.

Lidstvo by se mělo snažit, aby k takovému konfliktu nedošlo. Naneštěstí, v poslední době se zdá, že taková snaha opouští omezenou představivost politiků a z mnoha různých stran je zde snaha vyvolat menší nebo větší válečný konflikt.

Každý z nás by se měl připravovat podle svého vědomí a svědomí na podobnou tragickou událost. Příprava samozřejmě souvisí s tím, jak bude takový konflikt probíhat. Vzhledem k prudkému vývoji technologií nelze učinit jednoznačný závěr.

Většina lidí bohužel neprovádí žádnou přípravu k ochraně svého života a života svých blízkých v případě světového konfliktu nebo jiné katastrofy. Naše vláda nám neříká, co bychom měli udělat. Z vysoka na nás kašle. To už víme.

Jak řekl jednou jeden významný muž, střechu bychom měli opravovat, když neprší.

Jak se tedy začít připravovat na tragickou událost celosvětového významu?

1. Navýšení zdrojů. Každá příprava něco stojí a pokud chcete být připravení, potřebujete mít k dispozici dostatek zdrojů. Najděte si tedy lépe placenou práci, najděte si přivýdělky, vytvořte si další alternativní zdroje příjmů, zvyšte vaše příjmy, abyste měli dost prostředků na přípravu.

2. Zbavte se všech dluhů, vyrovnejte všechny finanční závazky. V opačném případě budete v době začátku krize paralyzováni vaším dluhem, který bude např. narůstat jako se to nyní děje v Rusku v případě dolarových hypoték a nestability kurzu. Nebudete schopni se svobodně rozhodnout, protože vás bude držet DLUH.

3. Udržujte svoje zdraví a fyzickou kondici. Co na tom, že budete připraveni, když nebudete schopni zrychleného přesunu nebo uběhnout jeden kilometr.

4. Snižte příjem neužitečných informací. Nečumte na seriály v televizi, ale místo toho čtěte odbornou literaturu o přežití, ochraně proti radioaktivitě, jak pěstovat rostliny, jak léčit choroby a zranění, jak založit oheň, jak si z přírodních materiálů vyrobit zbraň jako je např. samostříl, luk. Otestujte si vaše poznatky v praxi.

5. Zajistěte si informační vstupy z nezávislých zpravodajství, abyste měli přehled o situaci a byli schopni pružně reagovat.

6. Kontrolujte své chování na internetu i v běžném životě. Eliminujte riziko, že vás napadne systém v případě vyhrocení situace.

7. Vypracujte simulované scénáře, jak přežít různé katastrofické události s podrobnými postupy. Tyto postupy mějte k dispozici k okamžitému použití kdekoli a kdykoli. Lépe bude reagovat člověk, který má plán, než člověk, který nemá plán. Na přemýšlení máte dostatek času teď, ale málo času potom.
Zde by mohla pomoci aplikace, kterou vyvíjím: DIS: SurvivalBoy.
Více info zde:
http://www.blogovnik.cz/recenze-domaci-informacni-system-survivalboy-201702251521.php

8. Naučte se relaxovat a to i během vyhrocených situací. Naučte se obnovovat vaše duševní a fyzické síly i v případě tlaku okolností.

9. Upevněte své vztahy s vaší rodinou a přáteli tak, aby obstáli i v případě krizového scénáře.

Tipy pro vypracování scénáře

- pokud žijete ve městě, vypracujte si plán, jak se v případě katastrofy dostat z města na bezpečné místo. Musíte být mezi prvními, kteří nebezpečnou oblast opustí.
- sestavte "kufřík přežití" a mějte jej ve své blízkosti - např. v kufru auta.
- vytvořte si zásobník paliva (benzin, nafta) - kanystr - tak, abyste byli schopni jej každých 6 měsíců obnovit. Ideálně tak 15 - 30 litrů.
- udržujte své auto v dobré technické kondici. Naučte se více o údržbě a opravách vašeho vozu.
- přemýšlejte tak, jakoby konec dnešního světa měl nastat již dnes.
- vytvořte si zásobu zlata a stříbra pro směnu za hodnotné komodity.
- zajistěte si zbraně a munici pro obranu života, zdraví a majetku.
- s předstihem si zajistěte povolení pro vycestování do "bezpečné" země, abyste mohli v případě vyhrocení situace přejet hranici bez zbytečných průtahů. Připravte si s sebou balíček pro směnu (cigarety, alkohol, léky, čokoláda).

Zdroj:
názor autora
http://www.threeworldwars.com/prepare/


--jun--
13.12.2014,17:15
Počet čtenářů: 0název a sídlo firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde.
Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v